Gdzie na basen w województwie śląskim?

poniedziałek 25 lipca 2022
Fot. mat. pras. BBOSiR

„Start” w Beskidach

Piesze, górskie wycieczki możecie połączyć z odrobiną relaksu na basenie. Pływalnia w Bielsku-Białej posiada ciekawą architekturę zieleni z licznymi zadaszeniami i drewnianym mostkami. W jej sąsiedztwie znajdują się szlaki turystyczne m.in szlak na Kozią Górę oraz popularne „Błonia” z placem zabaw dla dzieci. Kąpielisko „Start” to basen sportowy oraz rekreacyjny wyposażony w masaże wodne, rwącą rzekę, gejzer powietrzny. Dla najmłodszych jest brodzik. Do tego dwie zjeżdżalnie wodne: czterotorowa rodzinna oraz jednotorowa. Na terenie basenu znajdziecie również ściankę wspinaczkową, plac zabaw, 2 boiska do plażowej piłki siatkowej, kort do tenisa, boisko do streetballa.

Basen mieści się przy ul. Startowej 36 w Bielsku-Białej. Ceny biletów w tygodniu: normalny – 25 zł, ulgowy – 15 zł, a w weekend: normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł. Obowiązują zniżki po godz. 16. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Pływalnia jest czynna w godz. 9-20 od 18 czerwca do 15 sierpnia, w godz. 9-19 od 16 do 31 sierpnia.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Aktywny wypoczynek, zwiedzanie, a może kreatywne zajęcia? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych bezpłatnych zajęć, warsztatów, miejsc, które warto zobaczyć w naszym regionie.

Wakacje w mieście – najciekawsze propozycje