Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku

poniedziałek 12 września 2022

Wyrusz w kulinarną podróż z Akademią Kids’ Kitchen

To miejsce, gdzie dzieci, młodzież oraz dorośli od kilku lat regularnie wybierają się w kulinarne podróże po Polsce, Europie i świecie. Na zajęciach najmłodsi nie tylko nauczą się gotować, poznają również nowych przyjaciół oraz spędzą fantastyczne urodziny.

W Akademii Kids' Kitchen dzieci przeżyją fascynującą kulinarną przygodę. To szkoła gotowania, warsztaty kulinarne, ale również miejsce, w którym można zorganizować swoje urodziny i świetnie się bawić.

Nowoczesna kuchnia i nauczyciele z całego świata

Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, zawsze pod okiem wykwalifikowanych, posiadających odpowiednie przygotowanie i pedagogiczne doświadczenie, instruktorów. Często zapraszani są goście z bardzo odległych zakątków świata. I tak dzieci mogą przygotować empanadas czy conzuelę pod okiem prawdziwego Chilijczyka, które smakują jak w centrum Santiago. Kuchnia w Akademii jest nowoczesna, dobrze wyposażona i zawsze sterylnie czysta. Pomieszczenia przystosowane są do spożywania wspólnie przygotowanych pyszności, ale i do zabawy.

Jesteś tym co jesz

Priorytetem Akademii Kids' Kitchen jest bezpieczeństwo uczestników zajęć, przestrzeganie wysokich standardów higieny przygotowywania potraw i kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. To wszystko w połączeniu z dobrą zabawą, pałaszowaniem własnoręcznie przygotowanych pyszności sprawia, iż najmłodsi z ogromną ciekawością zgłębiają arkany sztuki kulinarnej.

Półkolonie i urodzinki

W okresie roku szkolnego zajęcia w Kids' Kitchen odbywają się cyklicznie w weekendy (kalendarz zajęć). Podczas ferii zimowych i wakacji organizowane są półkolonie z licznymi atrakcjami. Istnieje również możliwość organizacji warsztatów okolicznościowych (m.in. urodzinowych) lub zajęć dla szkół.

Akademię Kid's Kitchen znajdziecie w samym centrum Katowic, przy ul. Żwirki i Wigury 19. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci już od 4. roku życia. Cena dwugodzinnych warsztatów to 80 zł. Relacje z zajęć, półkolonii, program warsztatów znajdziecie na stronie Akademii lub fanpage'u na Fb. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 502 308740 lub adresem mailowym: kontakt@kidskitchen.pl.

Strony

Kategoria: Warsztaty

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu