Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa

wtorek 6 czerwca 2023

Wakacyjna kulinarna przygoda

Domową nudę i czas pomiędzy wakacyjnymi wyjazdami możecie zamienić na fantastyczną przygodę w Kids' Kitchen. Dzięki Letniej Akademii Mistrzów Kuchni dzieci nauczą się przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki.

Letnia Akademia Mistrzów Kuchni to półkolonie dla dzieci i nastolatków. Uczestnicy zajęć nauczą się gotować pod bacznym okiem prawdziwych znawców kuchennego rzemiosła oraz wykwalifikowanego zespołu wychowawców i pedagogów. Kulinarna przygoda to również okazja do poznania nowych kolegów i świetna zabawa.

Gotowanie, wycieczki i taniec

Półkolonie to nie tylko warsztaty kulinarne. Akademia to także gry i zabawy, zajęcia plastyczne, techniczne, warsztaty taneczne, wspólne spacery oraz wycieczka z piknikiem. Zajęcia będą prowadzone w niewielkich grupach w rodzinnej atmosferze, w bezpiecznym otoczeniu i w warunkach spełniających najwyższe standardy higieny. Dzieci poznają proste, sprawdzone przepisy, a dania będą przygotowywane z pysznych i zdrowych lokalnych produktów. Na stołach będzie królować kuchnia polska z małymi wyjątkami, bo bez włoskiej pizzy obejść się nie może.

Półkolonie w Kids’ Kitchen aż do 1 września

Turnusy półkolonii w Kids' Kitchen będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 przez wszystkie tygodnie wakacji, również w terminie 28 sierpnia-1 września. Cena to 780 zł (zniżka za dwoje dzieci - 1460 zł). Opłata zawiera ubezpieczenie NW. Oferta dla dzieci i nastolatków w wieku od 6 do 14 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisów można dokonać online. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen, na fanpage’u Akademii na Facebooku. Można też zadzwonić pod numer tel. 502 308 740 lub wysłać maila na adres kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Pierwsza kolonia dziecka to moment, gdy radość i podekscytowanie mieszają się ze strachem. Jak sobie poradzi, czy nic się nie stanie? Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy Twoja pociecha jest już gotowa na samodzielny wyjazd.

Kiedy wysłać dziecko na pierwsze kolonie?