Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa

wtorek 6 czerwca 2023

Półkolonie aktorskie i wakacje w teatrze

Twoje dziecko uwielbia recytować wiersze lub wcielać się w różne postacie? A może brakuje mu odwagi i pewności siebie? Zapisz je na letnie warsztaty aktorskie. W wakacje możecie również nadrobić teatralne zaległości!

Letnie warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów. Podczas zajęć uczestnicy poznają pracę z rekwizytem, improwizację, dowiedzą się, co to jest emisja głosu, właściwa dykcja, wezmą udział w zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych i wielu innych. To spełnienie marzeń dzieciaków, które chcą spróbować swoich sił na scenie, jako aktor. Zajęcia to również świetny wybór dla dzieci, które chcą popracować nad pewnością siebie i odnajdywaniem się w grupie.

Różne turnusy, dla dzieci i młodzieży

Do wyboru są turnusy: 17-21 lipca, 7-11 sierpnia oraz 21-25 sierpnia. Półkolonie będą odbywać się przez 5 dni w tygodniu w godz. 9-16. Ich koszt to 800 zł (zaliczka - 200 zł, pozostałe 600 zł w pierwszym dniu półkolonii). Obowiązuje zniżka dla rodzeństwa (50 zł/dziecko). W cenie jest dwudaniowy obiad oraz woda. Warsztaty będą odbywać się w grupach do 15 osób, z podziałem na wiek: 8-12 lat oraz 13-17 lat. Zgłoszenia (należy podać imię, wiek uczestnika, nr telefonu i datę turnusu) przyjmowane są mailowo na adres: warsztaty@teatrzelazny.pl. Więcej informacji możecie uzyskać pod numerami tel.: 792 799 847, 669 969 220. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

Wakacyjny repertuar 

Dodatkowo w czasie wakacji Teatr nie przestaje pracować. Na scenie możecie zobaczyć „Złotą Rybkę” (9 lipca o godz. 12 i 16), „Różowego Kapturka” (16 lipca o godz. 12 i 16) czy też „Pchłę Szachrajkę” (13 i 15 sierpnia o godz. 12). Bilety w promocyjnej cenie – 35 zł.

Teatr Żelazny mieści się przy ul. Gliwickiej 148 A w Katowicach.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Pierwsza kolonia dziecka to moment, gdy radość i podekscytowanie mieszają się ze strachem. Jak sobie poradzi, czy nic się nie stanie? Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy Twoja pociecha jest już gotowa na samodzielny wyjazd.

Kiedy wysłać dziecko na pierwsze kolonie?