Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!

piątek 12 stycznia 2024
Warsztaty kulinarne w Kids' Kitchen (fot. mat. organizatora)

Zimowa Akademia Mistrzów Kuchni

Zamień domową nudę na fantastyczną kulinarną przygodę. Podczas półkolonii w Kids’ Kitchen najmłodsi zgłębią tajniki sztuki przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków i będą świetnie się bawić z rówieśnikami. 

Zimowa Akademia Mistrzów Kuchni to półkolonie skierowane do dzieci w wieku 7-12 lat. Uczestnicy zajęć nauczą się gotować, poznają też nowych kolegów i wezmą udział w wielu ciekawych aktywnościach.

Gotowanie i nie tylko

Podczas zajęć dzieciaki nauczą się przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, ale nie tylko. Ferie w Zimowej Akademii Mistrzów Kuchni to także cała gama gier i zabaw, zajęcia plastyczne, techniczne, wspólne spacery i, co najważniejsze, okazja do zawarcia nowych lub utrwalenia dotychczasowych znajomości, w niewielkiej grupie rówieśników. Rodzinna atmosfera, bezpieczne otoczenie i warunki spełniające najwyższe standardy higieny, to kolejne argumenty, by zapisać pociechę na te zajęcia.

Tydzień zabawy i kulinarnych odkryć

Tygodniowy turnus rozpocznie się w poniedziałek 29 stycznia, a zakończy w piątek 2 lutego. Dzieci mają zapewnione 5 dni opieki i interesujących zajęć w godz. 8-16. Grupy będą liczyć 18 osób, dlatego warto zarezerwować miejsce wcześniej. Uczestnicy półkolonii powinni mieć ze sobą jedynie wygodne obuwie, a także otwartą, pełną pomysłów głowę oraz dobry humor.

Półkolonie w Zimowej Akademii Mistrzów Kuchni odbędą się w Kids' Kitchen (ul. Żwirki i Wigury 19) w Katowicach. Cena turnusu  wynosi 850 zł (1600 zł za dwoje dzieci: rodzeństwo lub przyjaciele). Cena zawiera ubezpieczenie NW, a także posiłki i napoje. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 502 308 740 lub mailowo: kontakt@kidskitchen.pl.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także