Ferie na Śląsku - kreatywnie i aktywnie!

piątek 12 stycznia 2024
Warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym (fot. mat. organizatora)

Zimowe warsztaty teatralne

Twoje dziecko uwielbia teatr, lubi stać na scenie, recytować wiersze lub wcielać się w różne postacie? A może brakuje mu odwagi i pewności siebie? Zapisz je na zimowe warsztaty aktorskie do Teatru Żelaznego.

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupą rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

Jedyne takie półkolonie na Śląsku

Zimowe warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym poprowadzi profesjonalna kadra zawodowych aktorów. Podczas zajęć uczestnicy poznają pracę z rekwizytem, improwizację, dowiedzą się, co to jest emisja głosu, właściwa dykcja, wezmą udział w zajęciach aktorskich, wokalnych, tanecznych i wielu innych. To spełnienie marzeń dzieciaków, które chcą spróbować swoich sił na scenie, jako aktor. Zajęcia to również świetny wybór dla dzieci, które chcą popracować nad pewnością siebie i odnajdywaniem się w grupie.

Do wyboru są 2 turnusy. Turnus A odbywa się w terminie 29 stycznia-2 lutego, turnus B - 5-9 lutego. Warsztaty będą odbywać się 5 dni w tygodniu w godz. 9-16. Skierowane są do dwóch grup wiekowych: 8-12 oraz 13-17 lat.  Ich koszt to 800 zł. W cenie jest dwudaniowy obiad oraz woda. Obowiązuje zniżka dla rodzeństwa. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: warsztaty@teatrzelazny.pl. Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem tel. 792 799 847. Szczegóły oferty znajdziecie tutaj.

Teatr Żelazny mieści się przy ul. Gliwickiej 148 A w Katowicach.

Strony

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także