TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy

sobota 1 sierpnia 2020
Twinpigs to prawdziwy Dziki Zachód, który możecie zobaczyć w Żorach (fot. mat. Twinpigs)

Miasteczko Westernowe Twinpigs w Żorach

Przechodząc przez bramę Twinpgs, wkraczamy w XIX-wieczny świat Dzikiego Zachodu. Charakterystyczne zabudowania, tipi, zwierzęta, przechadzający się kowboje i inni mieszkańcy preriowego miasteczka od razu wprawią w odpowiedni nastrój. Znajdujące się w Żorach Westernowe Miasteczko to atrakcje rodem z wesołego miasteczka, place zabaw, pokazy kaskaderskie i występy. Twinpigs to miejsce, w którym goście w każdym wieku spędzą dzień pełen wrażeń. Na terenie miasteczka można również dobrze zjeść i spędzić noc –zarówno restauracje, jak i hotelowe pokoje mają westernowy klimat.

W wakacje miasteczko czynne jest w godz. 10-18. Bilet jednodniowy normalny kosztuje 49 zł, dzieci do 100 cm wzrostu wchodzą za 1 zł, te, których wzrost przekracza 100 cm zapłacą 20 zł, a te, które osiągnęły już 120 cm lub więcej a nie mają jeszcze 19 lat - 42 zł. Więcej informacji na: http://www.twinpigs.zory.pl/

Strony

Kategoria: Zwiedzanie

Zobacz także

Lato sprzyja wypadom nad wodę. Gdzie na Śląsku znajdziemy akweny, w których można się pluskać? W naszym zestawieniu znajdziecie najbardziej popularne kąpieliska z przebadaną przez Sanepid wodą i atrakcje im towarzyszące.

Popływamy? Lista kąpielisk na Śląsku