Top 10 – najlepsze książki dla dzieci 2018 roku

poniedziałek 17 grudnia 2018
  • fot. mat. prasowe

    10. Kiedyś

    Mam wrażenie, że ten rok był rokiem wzruszeń. Mnóstwo dziecięcych książek doprowadziło mnie do łez. Choć moją ulubioną jest „Moja mama” wydana przez Babarybę, to jednak „Kiedyś” wyciskało w tym roku łzy najskuteczniej. To opowieść w której każde słowo porusza. Pełna miłości i ciepła, opowiada o niesamowitej więzi łączącej matkę z córką. Jej wydanie wywołało burzę zapytań - a co z więzią ojca z synem? Tego samego roku ukazał się więc „Mały chłopiec”, w którym ojciec przygląda się swojemu synkowi. Tu również gwarantujemy mnóstwo wzruszeń!

    Więcej recenzji książek dla dzieci znajdziecie na naszym portalu.

    fot. mat. prasowe

Strony

Kategoria: Recenzje książek

Zobacz także


Zaskakiwały, wzruszały i fascynowały, czasem też bawiły do łez - takie były najlepsze książki dla dzieci wydane w 2017 roku. Poznajcie nasze subiektywne zestawienie tych najciekawszych. To był fantastyczny rok dla młodych czytelników!

 

Top 10 – najciekawsze książki dla dzieci 2017 roku

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje