Komputerowe, kulinarne, sportowe… Na jakie zajęcia zapisać pociechę?

wtorek 3 września 2019
 • fot. pixabay

  Umysł jak Ferrari

  Tak szybki i sprawny będzie umysł Waszego dziecka, gdy zapiszecie je na zajęcia do Lucky Mind. Dzięki trikom szybkiego zapamiętywania, nawał informacji w szkole nie będzie już stanowił problemu.

  Nowe słówka z języka obcego, tabliczka mnożenia czy daty historyczne często spędzają sen z powiek dzieci i ich rodziców, dzięki zajęciom w szkole efektywnej nauki Lucky Mind – przestaną. Dzieci nauczą się uczyć i szybko zapamiętywać informacje z różnych dziedzin, a wszystko w formie zabawy.

  Nauczanie przyjazne mózgowi

  Program zajęć umożliwia dopasowanie ćwiczeń do indywidualnych predyspozycji dzieci.  W kursach uczestniczą również dzieci z problemami czytelniczymi i zdiagnozowaną dysleksją.  Zajęcia oparte są o najnowsze osiągnięcia neurodydaktyki – czyli nauczania przyjaznego mózgowi. Wiadomo, bowiem, że nauka może być efektywna tylko wtedy, jeśli będzie atrakcyjna w przekazie.

  Bogaty program zajęć

  W programie szkoły znajdziemy: „techniki pamięciowe – mnemotechniki, które można wykorzystać w szkolnej ławce”, „sprawne czytanie”, „efektywne notatki”, „organizacja czasu nauki”, „trening koncentracji uwagi”, „trening kreatywności”. W ramach kursu każdy rodzic ma możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z trenerem.

  4 punkty na Śląsku

  Kursy grupowe odbywają się w Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Sosnowcu i Jaworznie w cyklu 10 spotkań po 90 minut. Cena lekcji w kursie grupowym to 98 zł, cena lekcji w kursie indywidualnym to 150 zł. Cena obejmuje: dwa podręczniki, karty pracy, piłki do żonglowania, kości do treningu pamięci, certyfikat ukończenia kursu.

  Więcej informacji na temat kursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie luckymind.pl.

   

  fot. pixabay

Strony

Kategoria: Warsztaty