7. urodziny SilesiaDzieci.pl - rozstrzygnięcie konkursu

wtorek 29 września 2020

Ostatni, 7. pakiet nagród. trafia do pani Karina, która napisała:

„Uwielbiamy aktywnie spędzać wolny czas i często zaglądamy na silesiadzieci po inspiracje. Dzięki Wam zakochaliśmy się w Pszczynie, gdzie jeździmy naprawdę często. Park znamy już jak własną kieszeń. Zamek, zagroda żubrów i skansen też nie mają przed nami tajemnic. Uwielbiamy także zamki wspominane na stronie: Siewierz, Chudów czy Ogrodzieniec też często goszczą jako miejsce na relaks. Palmiarnia w Gliwicach zachwyciła nas ogromnymi roślinami i wspaniałymi rybami. Dziewczyny były oczarowane. Park i Zamek w Żywcu oczarował nas wszystkich łącznie z moimi rodzicami. Kolejkowo polecam wszystkim znajomym, a dziewczyny wciąż pytają kiedy znów pojedziemy. A Ogrody Kapias to najlepsze miejsce na wyciszenie i podziwianie o każdej porze roku niezliczonej ilości roślin."

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego korzystnia z naszego portalu.

Pozostałym osobom dziękujemy za nadesłane zdjęcia, kolaże i barwne opisy. Niestety musieliśmy wybrać spośród ogromu nadesłanych zgłoszeń tylko 7. Nie wszystko jednak stracone - na naszym portalu regularnie publikujemy konkursy, w których można wygrać m.in. bilety do parków rozrywki, kin, teatrów, bawialni, a także ciekawe książki czy vouchery na dania z food trucków. Zachęcamy do korzystania z naszej strony - z opisywanych przez nas zapowiedzi wydarzeń, ciekawych miejsc znajdujących się w naszym regionie, recenzji książek czy przepisów kulinarnych.

 


 

Strony

Kategoria: Wiadomości

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, rysunku, pływania, angielskiego - rodzajów zajęć dodatkowych dla dzieci jest wiele. Można wybierać spośród szeregu ofert stacjonarnych lub online. Na jakie zajęcia zapisać pociechę? Zerknijcie do naszego zestawienia.

Najciekawsze zajęcia dodatkowe na Śląsku - stacjonarne i online