Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku - stacjonarne i online

piątek 10 września 2021

Akademia Młodych Naukowców

Fabryka Naukowców już od 11 lat zajmuje się rozwijaniem w dzieciach pasji do nauk ścisłych organizując kursy semestralne (stacjonarne i online) z zakresu budowy i programowania robotów z LEGO oraz gier i animacji.

W październiku rusza kolejna edycja Akadami Młodych Naukowców - 7 poziomów nauczania robotyki i programowania, dopasowanych do wieku, umiejętności i zainteresowań uczestników. Dzieci podczas zajęć rozwijają swoje pasje inżynierskie, a także uczą się pracy zespołowej, zdrowej rywalizacji, prezentacji wyników swojej pracy oraz przezwyciężania problemów pojawiających się po drodze. 

Kursy stacjonarne z robotyki i programowania

Zajęcia dla dzieci w wieku 5-15 lat, prowadzone są w Gliwicach (przy ul. Ziemowita 1), raz w tygodniu (90 lub 120 min) przez cały semestr (12 spotkań).  Podczas zajęć uczestnicy budują i programują roboty z LEGO lub programują gry i animacje (Scratch, Python). Każdy uczestnik otrzymuje indeks, a po zakończonym kursie - certyfikat. Ceny kursów zaczynają się od 711 zł. Są zniżki dla stałych klientów, rodzeństwa oraz za płatność jednorazową. Więcej o kursach przeczytacie tutaj.

Kursy programowania online - Scratch, Roblox, Python

To zajęcia dla dzieci, które nie mają możliwości lub czasu uczęszczać na kursy stacjonarne lub wolą realizować materiał w swoim tempie, w wybranym przez siebie miejscu i czasie.  Kursy online to aż 30 lekcji, nieograniczona liczba powtórek, dożywotni dostęp do kursu, quizy utrwalające materiał oraz indywidualne wsparcie instruktora (aż 5 godzin). Jest możliwość skorzystania z bezpłatnej wersji Demo i zrealizowania pierwszych lekcji. Ceny kursów zaczynają się od 390 zł. Więcej o kursach przeczytacie tutaj.

Dni Otwarte

25-26 września odbędą się Dni Otwarte, podczas których dzieci wezmą udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Dodatkowe informacje i zapisy: tel. 604 339 781, bok@fabrykanaukowcow.pl, www.fabrykanaukowcow.pl.

Strony

Kategoria: Warsztaty