• Na scenie Grządki wystąpi TaetRyle z Poznania (fot. mat. organizatora)

  Zabawne kurczaki na Grządce Teatralnej

  Letni Ogród Teatralny to festiwal, który na stałe wpisał się do kalendarza wakacyjnych imprez. Przyciąga małych i dużych miłośników dobrego teatru. W najbliższą niedzielę dzieci zobaczą przedstawienie „Szałaputki”.

 • Do dyspozycji dzieci jest również koparka pneumatyczna (fot. mat. organizatora)

  H2O – uszyta na miarę fabryka pomysłów

  Szukałem takiego miejsca dla swoich synów. Bezskutecznie. Postanowiłem zatem zrobić własną pracownię. Wszystko w niej zostało „uszyte na miarę” – według życzeń małych klientów. Powstało kameralne, klimatyczne miejsce – coś między „czytelnią biblioteki” a „fabryką pomysłów”.

 • Przez całe wakacje na dzieci będą czekać ciekawe warsztaty (fot. mat. Bajka Pana Kleksa)

  Wakacje z Panem Kleksem

  Warsztaty naukowe z Doktorem Paj-Chi-Wo i Wielkim Elektronikiem, sensoryczne dla maluszków, spotkanie z profesorem Ambrożym – te i wiele innych atrakcji znajdziecie w kolorowej Bajce Pana Kleksa. Wszystko dostępne w cenie jednego, tańszego biletu.

Co w trawie piszczy, a co wznosi się wysoko nad koronami drzew? Ciekawą propozycję na spędzenie wakacji w mieście ma Śląski Ogród Botaniczny, który skrywa wiele tajemnic. Opowiedzą o nich ornitolog, arachnolog, ogrodnik, dendrolog czy geolog.

Kiedy: 
 • 2 lipca 2020 - 27 sierpnia 2020
Gdzie: Radzionków

Kiedy zwracasz się do kogoś o wsparcie, często słyszysz, że masz myśleć pozytywnie, przyciągać to, co dobre. Jednak gdy jest Ci bardzo smutno, przytłacza Cię rzeczywistość, trudno wcielić te słowa w czyny. Jak sobie wtedy radzić? Pomoże historia o ptasim gnieździe.

Strony