• Harrison Ford jako Indiana Jones na planie filmu (fot. John Giffiths)

  Poczuj się jak Indiana Jones i weź udział w wykopaliskach

  W ramach Europejskich Dni Archeologii Muzeum Górnośląskie w Bytomiu przygotowało nie lada atrakcje dla całych rodzin. Wśród nich m.in. piknik archeologiczny podczas którego uczestnicy wezmą udział w wykopaliskach i stworzą gliniane naczynia.

 • Na warsztatach kulinarnych ojcowie z dziećmi spędzą twórczo czas (fot. freepik)

  Prezent dla taty - niezapomniana kulinarna przygoda

  Co podarować tacie z okazji zbliżającego się święta? Wyjątkowym prezentem będzie wspólnie spędzony czas podczas warsztatów kulinarnych. Uczestnicy wyruszą w podróż po męskich smakach i stworzą prawdziwe kulinarne arcydzieła.

 • Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

  Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca

  Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Strony