• fot. archiwum zdjęć FB Teatr Mały Tychy

  Dzieciniec Teatralny dla małych i dużych

  W każdą niedzielę wakacji możecie wziąć udział w ciekawych rodzinnych warsztatach teatralnych, plastycznych i choreograficznych. Zaprojektujecie swoje Bullerbyn, kostium czy też pacynkowego przyjaciela. Wstęp wolny.

 • fot. Śląska Policja Chorzów

  Zdobądź pierwsze „prawo jazdy”

  Dzieciaki, które chciałby posiadać kartę rowerową, mogą spróbować swoich sił w Parku Śląskim. Egzamin odbędzie się pod okiem policjantów. Aby go zdać trzeba zaliczyć pozytywnie test teoretyczny i praktyczny.

 • fot. archiwum zdjęć FB Centrum Uśmiechu

  Śpiewaj i tańcz z „Centrum Uśmiechu”

  W ramach Akcji Lato dzieci będą bawić się w rytm najnowszych przebojów zespołu „Centrum Uśmiechu”. Show poprowadzi Inspektor Ogórek, który do pomocy ma dwóch asystentów Jagodę i Truskawkę.

Powraca znane i lubiane „Śniadanie na trawie”. W sobotnie poranki będziecie mogli zjeść zdrowe śniadanie w pięknej scenerii Parku Śląskiego, poćwiczyć jogę czy fitness na trawie. Dla dzieci przygotowano ciekawe zabawy i konkursy. Zobaczcie.

Kiedy: 
 • 25 czerwca 2022 - 27 sierpnia 2022
Gdzie: Chorzów

Gdzie można ochłodzić się w Katowicach? Kąpielisko Rolna już rozpoczęło sezon, a 24 czerwca – na zakończenie roku szkolnego będzie można pluskać się na Bugli. Basen przy Gliwickiej planowo ma być otwarty początkiem lipca. Zerknijcie w jakich godzinach czynne będą baseny oraz jakie są ceny biletów.

Co powiecie na aktywną sobotę na stadionie „Niebieskich”? Podczas „Śniadania na trawie” zwiedzicie obiekt i miejsca, do których na co dzień kibice nie mają dostępu oraz weźmiecie udział w sportowych grach i zabawach. Imprezę zakończy bitwa na balony wodne.

Kiedy: 
 • 2 lipca 2022
Gdzie: Chorzów

Strony