• W województwie śląskim show będzie można zobaczyć w trzech miastach (fot. mat. organizatora)

  Widowisko cyrkowe Bambolino rusza w trasę

  Barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino będzie można zobaczyć również w naszym województwie. Na scenie m.in. hipopotamy tańczące w baletkach, ciekawskie strusie, Człowiek-Rakieta oraz klauni i magicy. Co ważne, w cyrku nie występują prawdziwe zwierzęta.

 • Na warsztatach w Kids’Kitchen dzieci zrobią burgery (fot. pexels)

  Domowe burgery w Kids’ Kitchen

  Jeśli Wasza pociecha lubi burgery, to na pewno spodobają jej się niedzielne warsztaty w Kids’ Kitchen. Warto pamiętać, że własnoręcznie przygotowane kotlety są nie tylko smaczniejsze, ale i zdrowsze od tych z restauracji fast foodowych.

 • Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

  Kulinarne, naukowe, sportowe... lista ciekawych zajęć dodatkowych w woj. śląskim

  Wrzesień to czas wyboru zajęć dodatkowych dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie: zajęcia aktorskie, pływania, kulinarne, a także jazdy na rolkach i treningi MTB. Do szkoły przydatne będą kursy szybkiego czytania i zapamiętywania, a ciekawość świata rozbudzą zajęcia... na uniwersytecie.

Strony