• Zimozielono i świątecznie w Ogrodzie Botanicznym

  Ciekawą propozycją na aktywnie spędzony czas jest „Dzień zimozielonych roślin” na Sośniej Górze. Co na Was czeka? Gra terenowa, zajęcia zielarskie, ognisko i kiermasz świąteczny.

 • Wonne czary i smakowite dziwy

  Powstaną w kuchni Kids' Kitchen. Na warsztatach dzieci nauczą się wykorzystywać bogactwo naturalnych składników. Będzie pachnąco, kolorowo i egzotycznie. Mali kucharze przygotują m.in. cynamonki i pad thai.

 • fot. mat. Ninja Park Jumpownia

  Poczuj się jak Ninja i skocz do Jumpowni

  Dni są coraz krótsze, pogoda nie rozpieszcza. Gdzie można się wyszaleć i świetnie bawić całą rodziną? W Jumpowni! Znajdziecie tu ogromną halę zapełnioną trampolinami, ściankę wspinaczkową, strefę koszykówki i baseny z gąbkami. Fani dmuchańców również znajdą coś dla siebie. Zobaczcie.

To trzymające w napięciu widowisko dla dzieci i dorosłych. Akrobaci, fontanny, baseny, efekty świetlne i dźwiękowe przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Zobaczycie zachwycające triki, gwiazdy odbijające się w wodzie i zadziwiającą historię miłości. Mamy dla Was bilety na show Waterland o łącznej wartości 800 zł!

Konkurs rozstrzygnięty!

To wystawa adresowana do najmłodszych i nie tylko, której towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów. Czekają na Was m.in. czytelnia, kryjówki, krąg przy ciepłym świetle do wspólnego przesiadywania, a także stanowiska do twórczego działania.

Kiedy: 
 • 19 listopada 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Bytom

Bing to trzyletni króliczek, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Teraz możecie zobaczyć ulubiony serial animowany w kinie Helios. Mamy dla Was bilety do kin w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

Konkurs rozstrzygnięty!

Ponad 160 wystawców z całej Polski, książkowe premiery i bestsellery, spotkania z autorami, warsztaty, dyskusje, wymiana książek oraz atrakcje dla dzieci – tak zapowiadają się Targi Książki w Katowicach.

Kiedy: 
 • 5 listopada 2022 - 6 listopada 2022
Gdzie: Katowice

To światowa kampania, która rozgrywa się początkiem listopada na całym świecie. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem przemocy. Pomarańczowa wstążka to symbol akcji – znak sprzeciwu wobec działań krzywdzących dzieci i młodzież. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej możecie wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach.

To nowość od wydawnictwa Babaryba. Opowiada o grupie przedszkolaków, która razem ze swoimi nauczycielkami wybiera się do lasu. Tam budują bazę, podziwiają zwierzątka, tworzą instrumenty z patyków. Jak to w prawdziwym życiu, nie brakuje łobuzowania. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

Konkurs rozstrzygnięty!

Czasem najprostsze jest najlepsze. W dobie popularności książek o dinozaurach, tłumaczących dzieciom fizykę kwantową i filozofię, brakuje na półkach zwykłych, fajnych książek dla dzieci o dzieciach, które opisywałyby codzienność. Może dlatego tak bardzo zachwyciły nas nowości od Babaryby!

Strony