• Przez całe wakacje dzieci jedzą w restauracji w IKEA Katowice za 1 zł (fot. mat. organizatora)

  Nowa restauracja w IKEA, atrakcje dla najmłodszych i obiad za 1 zł

  Restaurację w IKEA Katowice każdy zna. W najbliższy piątek 21 czerwca odbędzie się otwarcie jej nowego oblicza. Restauracja po przebudowie, z pysznym jedzeniem, ponownie nas zachwyci. Do tego zaplanowano niezwykłe atrakcje dla dzieci i niesamowite promocje.

 • Podczas wakacyjnych zajęć dzieci ozdobią drewniane zabawki (fot. Klara Puzoń)

  Kosmos, archeologia i sztuka pod chmurką

  Muzeum Górnośląskie w Bytomiu po raz kolejny organizuje „Wakacje pod chmurką”, czyli cykliczne warsztaty z różnych dziedzin wiedzy. Dzieci odkryją tajemnicę starych ogrodów, stworzą pachnące mydełka, ozdobią drewniane zabawki, zgłębią tajniki kosmosu i spróbują „odczytać” chmury. To jednak nie wszystko.

 • Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

  Wakacje 2024. Śląsk i okolice - ciekawe półkolonie i niesamowite miejsca

  Jak co roku i tym razem przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Wakacje w podziemiach, półkolonie w teatrze, zajęcia parkour'u, akademia driftingu czy warsztaty WWF - to tylko niektóre z naszych propozycji. Zobaczcie.

Strony