• O ekologii na „To Nie Żarty Festiwal”

  W programie m.in.: wymiana roślin, naturalne kosmetyki, kiermasz książki, lokalni rękodzielnicy, wymiana szafowa, warsztaty przerabiania używanych tkanin, wegańska kuchnia i wiele innych ekoatrakcji.

 • fot. mat. organizatora

  Wielkanoc w Skansenie

  Warsztaty tworzenia palm, zdobienia jajek, poszukiwanie drobnych prezentów od zajączka, liczne przedstawienia obrzędowe oraz jarmark z gastronomią i rzemiosłem – to wszystko znajdziecie w chorzowskim skansenie.

 • Pisankowe warsztaty

  Jaka jest symbolika jajka, jakie są sposoby zdobienia wielkanocnych pisanek? Tego dowiecie się na warsztatach plastycznych w Muzeum Śląskim. Odwiedzicie również galerię pisanek.

Jak zmieni się kultowe kąpielisko? Dla dzieci powstaną 2 wodne place zabaw, dla miłośników pływania trzy tory – po 25 metrów każdy. Do tego 5 zjeżdżalni, wieża do skoków, basen z falą, dzika rzeka, wodny gejzer i inne atrakcje. Prace nad inwestycją mają zakończyć się najpóźniej we wrześniu 2024 roku.

Na scenie Teatru Gry i Ludzie zobaczycie opowieść o relacji dziecka z rodzicem – o jej granicach i cienkiej linii pomiędzy opiekuńczością, a niezależnością. Zdradzimy, że magiczna spódnica mamy skrywa wiele tajemnic.

Kiedy: 
 • 12 marca 2023
Gdzie: Katowice

Strony