• Na stoiskach będzie można znaleźć starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki (fot. mat. organizatora)

  „Moda na Kosmos” w tanecznym klimacie

  Targi mody vintage, klasyka kina i wyjątkowa potańcówka w stylu lat 80. i 90. - to wszystko w najbliższą sobotę w Katowicach. Na stoiskach znajdziecie starannie wyselekcjonowaną odzież i dodatki z drugiej ręki.

 • Na deser zaplanowano chrupiące croissanty z czekoladą (fot. mat. pexels)

  Dziecięca przygoda w kuchni z makaronem i croissantami

  Wspaniałe aromaty, tajniki sztuki kulinarnej i świetna zabawa – tak pokrótce zapowiadają się zajęcia w Kids' Kitchen. Tym razem mali kucharze wyczarują makaronowe gniazda i chrupiące croissanty.

 • „Kamuflaż na dinozaura – warsztaty projektowania strojów rodem z Jurassic Park” (fot. Klara Puzoń / Muzeum Górnośląskie)

  Tyranozaur, megalodon i smok wawelski na wystawie w Bytomiu

  Prehistoryczne gady rozpalają wyobraźnię zarówno dzieci jak i dorosłych. Dlatego Muzeum Górnośląskie przygotowało specjalną wystawę „Życie zaklęte w kamieniu. Od bakterii do dinozaurów”, której towarzyszą ciekawe warsztaty, wykłady i oprowadzania.

Początek roku szkolnego to nowy start. Dla niektórych uczniów pierwszy, dla innych – kolejny. Co zrobić, aby najbliższy rok przyniósł satysfakcjonujące efekty? Czy można pomóc dziecku w planowaniu i realizacji szkolnych osiągnięć? Przedstawiamy kilka podstawowych zasad, które mogą pomóc w skutecznej organizacji roku szkolnego.

Nowy rok szkolny – nowy start, z nowymi zasadami

Strony