• Dzieci będą mogły stanąć oko w oko z bohaterami filmu Angry Birds i zagrać w nimi w ciekawe gry (fot. mat. organizatora)

  Angry Birds w Katowicach

  14 września Angry Birds odwiedzą stolicę Górnego Śląska i zabiorą dzieci w podróż na Kolorową Wyspę. Wspólnie z Chuckiem, Bobmą i Redem, za pomocą technologii VR, sprawdzą, jak wygląda świat z lotu ptaka i zmierzą się w walkach sumo.

 • Podczas warsztatów 14 września w Kids' Kitchen dzieci przygotują leśne smakołyki (fot. mat. organizatora)

  Wyczaruj las na talerzu

  Jeśli Wasze dzieci lubią zabawy w kuchni, chcecie zachęcić je do większej samodzielności i odkrywania nowych smaków? Te zajęcia są dla Was. Na talerzach dzieci stworzą leśne smakołyki, przywołujące wakacyjne wspomnienia. Zapowiada się prawdziwa, kulinarna przygoda.

 • Na stoiskach znajdą się ubranka, zabawki, ekologiczne produkty dla dzieci (fot. mat. SilesiaDzieci.pl)

  SILESIA BAZAAR Kids vol. 9 – moda, ekologia i zabawa

  Niebanalne ubranka, dizajnerskie gadżety, zabawki oraz ekologiczne produkty dla dzieci – to wszystko znajdziecie na targach niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR Kids. Nie zabraknie ciekawych warsztatów, atrakcji dla dzieci i rodziców.

To jedno z największych wydarzeń kulturalno – historycznych na Górnym Śląsku. W tym roku na scenie pojawią się m.in. Margaret, Sarsa, Nosowska, The Dumplings. Wśród atrakcji dla dzieci spektakle, interaktywne zajęcia, wioska indiańska. Nieodzownym elementem imprezy będzie historyczny pochód.

Kiedy: 
 • 6 września 2019 - 8 września 2019

Baletnica, informatyk, pianista... Bez względu na to kim zostanie Wasze dziecko, swobodna komunikacja w języku angielskim da mu pewność siebie i możliwość wyboru życiowej drogi. Warto rozpocząć naukę jak najwcześniej – ułatwi to metoda Helen Doron. Teraz macie okazję przyjrzeć się jej z bliska.

Kiedy: 
 • 31 sierpnia 2019
Gdzie: Chorzów

Przeżyj z całą rodziną morską przygodę podczas fantastycznego show Kinder Niespodzianki. Wydarzenie to również świetna zabawa na magicznym placu zabaw. Tu znajdziecie - kolorowe karuzele, zabawki 3 D, akademię tańca, magiczne sztuczki, krzywe zwierciadła, tropikalny las czy też mnóstwo balonów.

Kiedy: 
 • 21 września 2019 - 22 września 2019
Gdzie: Zabrze

Strony