• fot. mat. organizatora

  Koncertowo i kolorowo dla WOŚP

  W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z powodu koronawirusa będzie inny niż zwykle, ale razem damy radę! Jednym z najbardziej kolorowych wydarzeń na Śląsku będzie koncert Sióstr Wajs&Stonoga. Dzieciaki z pewnością będą dobrze się bawić.

 • fot. archiwum zdjęć na Fb toru saneczkowego w Katowicach

  Tor saneczkowy oficjalnie otwarty

  Ma 350 metrów długości i jest świeżo po remoncie. Mowa o torze saneczkowym w katowickim Parku Kościuszki. Od 15 stycznia można oficjalnie z niego korzystać. Tuż obok znajdziecie górkę, która również idealnie się sprawdzi do jazdy na sankach.

 • Zapisz dziecko na Politechnikę

  Czym pachną bakterie? Czy można dotknąć kolor? Jak zaszyfrować pamiętnik? Na te i mnóstwo innych pytań najmłodsi znajdą odpowiedź na zajęciach Politechniki Juniora i Seniora. Startują zapisy.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na ulicach Będzina będzie można posłuchać kolędników, a dokładnie artystów z Teatru Dormana. Koncerty z pewnością wprowadzą Was w magiczny nastrój świąt. Zobaczcie, gdzie dokładnie zagrają.

Kiedy: 
 • 22 grudnia 2020 - 23 grudnia 2020
Gdzie: Będzin

Macie w domu nastolatkę, która zmaga się z problemami skórnymi? Na swojej twarzy zauważacie przebarwienia, łuszczenie naskórka lub zmarszczki mimiczne? „Twój poradnik zdrowej cery” pomoże i młodszym, i starszym poprawić kondycję skóry, wskaże też drogę do korzystnego dla niej stylu życia.

Strony