Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - niedziela 23 grudnia 2018

Na Rynku w Ustroniu zaparkuje Świąteczny Konwój Radia Zet. Impreza wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój: muzyką, iluminacjami świetlnymi, konkursami i zabawami. Dla dzieciaków będzie wyznaczona strefa z Listami do Świętego Mikołaja.

Kiedy: 
  • 22 grudnia 2018 - 23 grudnia 2018
Gdzie: Ustroń

W Śląskim Ogrodzie Zoologicznym, jak co roku zagości szopka bożonarodzeniowa z żywymi zwierzętami. W tym roku będzie wyjątkowa, bo udekorowana ozdobami wykonanymi przez dzieci z naszego regionu.

Kiedy: 
  • 21 grudnia 2018 - 6 stycznia 2019
Gdzie: Chorzów

8 grudnia Święty Mikołaj odwiedzi chorzowską Legendię i spotka się z dziećmi w Jamie Bazyliszka. Tego dnia rusza także kiermasz świąteczny, który odbędzie się w sąsiedztwie Jamy Bazyliszka oraz Legendii Flower. Będzie można go odwiedzać w każdy przedświąteczny weekend.

Kiedy: 
  • 8 grudnia 2018 - 23 grudnia 2018
Gdzie: Chorzów

Przez cały miesiąc, aż do Wigilii, katowicki Rynek będzie pachniał piernikami, cynamonem i choinką, a odwiedzający jarmark bożonarodzeniowy będą wybierać na straganach oryginalne prezenty świąteczne. Dla najmłodszych przygotowano lodowisko, karuzelę i bajkowy pociąg.

Kiedy: 
  • 23 listopada 2018 - 23 grudnia 2018
Gdzie: Katowice

Nie trzeba czekać do matury, aby zobaczyć jak się studiuje na ASP w Katowicach. Wystarczy mieć ukończone 6 lat i chęć do tworzenia sztuki - dzieciaki pobawią się rysunkiem i grafiką oraz wspólnie z artystami będą oglądać wystawy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kiedy: 
  • 28 września 2018 - 19 stycznia 2019
Gdzie: Katowice

Dzieci uwielbiają klocki LEGO, z których można zbudować wszystko. Jednakże, nie wiele osób potrafi układać z nich prawdziwe mini repliki. Dlatego warto zobaczyć wystawę „Bajki i fantasy” oraz „Śląskie pałace i nie tylko” z najbardziej znanych klocków świata.

Kiedy: 
  • 4 września 2018 - 31 marca 2019