Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - niedziela 9 maja 2021

Eksperymenty, pokazy, majsterkowanie, warsztaty, wynalazki, spotkania z naukowcami – tak zapowiada się najbliższy Piknik Naukowy. To 300 propozycji od ponad 100 różnych wystawców. Dowiecie się m.in. jak wyhodować myjkę kąpielową i jak oczyścić powietrze.

Kiedy: 
  • 8 maja 2021 - 15 maja 2021
Gdzie: Internet

Czarna wdowa – jeden z najbardziej jadowitych pająków na świecie, ptasznik goliat - największy przedstawiciel tego gatunku na Ziemi, skorpiony, pajęczaki, wije – na co dzień zamieszkują inne szerokości geograficzne, teraz można je podziwiać na żywo w Gliwicach.

Kiedy: 
  • 28 września 2020 - 31 sierpnia 2021
Gdzie: Gliwice

Batmobil w skali 1:1 wykonany z 900 tys. klocków, wpisana do księgi Rekordów GUINNESSA rekonstrukcja katedry Notre Dame, aleja gwiazd z Robertem Lewandowskim i Freddiem Mercurym czy makieta Minecraft – to tylko jedne z wielu imponujących konstrukcji, które tworzą wystawę.

Kiedy: 
  • 12 września 2020 - 21 listopada 2021
Gdzie: Gliwice

Zobacz także

Domki ze zjeżdżalniami, huśtawki, lina wspinaczkowa, symulator deskorolki, fontanna i mini zoo - to tylko część atrakcji, jakie czekają na dzieci i ich rodziców w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu. Można tu spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym gronie.