Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - środa 26 maja 2021

To miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku miasta. Na zrewitalizowanym obszarze znalazło się 47 tys. nowych krzewów i drzew, oczka wodne i domki dla owadów. Podczas otwarcia nie zabraknie zabawy z bańkami, balonów z helem, waty cukrowej i niespodzianek dla mam.

Kiedy: 
  • 26 maja 2021
Gdzie: Sosnowiec

Kina studyjne Instytucji Filmowej Silesia Film wracają do Was z najlepszym repertuarem. Oscarowe premiery, cykle filmowej klasyki czy wyjątkowe filmy i weekendowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka. Zerknijcie.

Kiedy: 
  • 21 maja 2021 - 30 maja 2021

Czarna wdowa – jeden z najbardziej jadowitych pająków na świecie, ptasznik goliat - największy przedstawiciel tego gatunku na Ziemi, skorpiony, pajęczaki, wije – na co dzień zamieszkują inne szerokości geograficzne, teraz można je podziwiać na żywo w Gliwicach.

Kiedy: 
  • 28 września 2020 - 31 sierpnia 2021
Gdzie: Gliwice

Batmobil w skali 1:1 wykonany z 900 tys. klocków, wpisana do księgi Rekordów GUINNESSA rekonstrukcja katedry Notre Dame, aleja gwiazd z Robertem Lewandowskim i Freddiem Mercurym czy makieta Minecraft – to tylko jedne z wielu imponujących konstrukcji, które tworzą wystawę.

Kiedy: 
  • 12 września 2020 - 21 listopada 2021
Gdzie: Gliwice

Zobacz także

Domki ze zjeżdżalniami, huśtawki, lina wspinaczkowa, symulator deskorolki, fontanna i mini zoo - to tylko część atrakcji, jakie czekają na dzieci i ich rodziców w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu. Można tu spędzić niezapomniane chwile w rodzinnym gronie.