Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - niedziela 9 października 2022

Poznacie m.in. modliszkę Monię i wija Stefana, zagracie w grę terenową oraz weźmiecie udział w ciekawych warsztatach. Dzień Zwierząt na Sośnej Górze to również okazja do przetestowania nowej ścieżki sensorycznej.

Kiedy: 
  • 9 października 2022
Gdzie: Mikołów

Kolory, zapachy, kształty – „Witajki i Papatki” to prawdziwa uczta sensoryczna dla najmłodszych. Do tego wyciszona atmosfera i łagodne dźwięki, które pozwolą widzom delikatnie wniknąć w świat teatru.

Kiedy: 
  • 9 października 2022
Gdzie: Rybnik

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu

Rok szkolny już na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić w prosty sposób, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Prezentujemy kilka prostych wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.