Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - niedziela 27 listopada 2022

Żywioły opanują Kino Kosmos. Podczas zajęć zobaczycie archiwalne filmy ze zbiorów Filmoteki Śląskiej. Następnie w ruch pójdą piasek, kamyki, patyki i liście, które ożyją na naszych oczach.

Kiedy: 
  • 27 listopada 2022
Gdzie: Katowice

Niedzielne popołudnie w andrzejkowym klimacie to propozycja Muzeum Górnośląskiego. W programie lanie wosku, wróżby celtyckie, horoskop słowiański. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kiedy: 
  • 27 listopada 2022
Gdzie: Bytom

To wystawa adresowana do najmłodszych i nie tylko, której towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów. Czekają na Was m.in. czytelnia, kryjówki, krąg przy ciepłym świetle do wspólnego przesiadywania, a także stanowiska do twórczego działania.

Kiedy: 
  • 19 listopada 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Bytom

Jak co roku w stolicy woj. śląskiego odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach znajdziecie ozdoby świąteczne, prezenty, swojskie produkty i wiele innych. Nie zabraknie parady mikołajkowej, lodowiska, karuzeli, a także nowości.

Kiedy: 
  • 18 listopada 2022 - 8 stycznia 2023
Gdzie: Katowice

Tu poczujecie się jak prawdziwi astronauci. Nie opuszczając ziemskiej atmosfery przekonacie się m.in. jak wygląda wszechświat, wsiądziecie do symulatora kosmicznych lotów, odwiedzicie planetarium lub wyruszycie w podróż w wirtualnej rzeczywistości.

Kiedy: 
  • 13 października 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Gliwice