Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - środa 14 grudnia 2022

Jedna estrada, ponad stu miłośników instrumentów dętych, gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Marcin Wyrostek, Piotr Wojtasik, Skorup oraz tradycyjna górnicza orkiestra dęta - to wszystko w Katowicach Mieście Muzyki UNESCO.

Kiedy: 
  • 14 grudnia 2022
Gdzie: Katowice

Koncerty, warsztaty artystyczne, konkursy, animacje dla dzieci oraz bożonarodzeniowe smakołyki – to tylko część atrakcji Zabrzańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego „Idą Święta”.

Kiedy: 
  • 6 grudnia 2022 - 22 grudnia 2022
Gdzie: Zabrze

To wystawa adresowana do najmłodszych i nie tylko, której towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów. Czekają na Was m.in. czytelnia, kryjówki, krąg przy ciepłym świetle do wspólnego przesiadywania, a także stanowiska do twórczego działania.

Kiedy: 
  • 19 listopada 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Bytom

Jak co roku w stolicy woj. śląskiego odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na stoiskach znajdziecie ozdoby świąteczne, prezenty, swojskie produkty i wiele innych. Nie zabraknie parady mikołajkowej, lodowiska, karuzeli, a także nowości.

Kiedy: 
  • 18 listopada 2022 - 8 stycznia 2023
Gdzie: Katowice

Tu poczujecie się jak prawdziwi astronauci. Nie opuszczając ziemskiej atmosfery przekonacie się m.in. jak wygląda wszechświat, wsiądziecie do symulatora kosmicznych lotów, odwiedzicie planetarium lub wyruszycie w podróż w wirtualnej rzeczywistości.

Kiedy: 
  • 13 października 2022 - 30 grudnia 2022
Gdzie: Gliwice