Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - czwartek 8 czerwca 2023

Długi weekend w Bajce z latawcami i ekomeduzami

Pracownia Artystyczna, Sala Zapominanych Zabaw, ważna misja w królestwie Abecji, zwiedzanie z Adasiem i Agnieszką bez limitu czasu – tak zapowiada się długi weekend w Bajce Pana Kleksa.

  • 8 czerwca 2023 - 11 czerwca 2023

Kopiec pełen przysmaków

Aromatyczna yerba na ciepło i na zimno, nietuzinkowe hot dogi, piekielnie smaczne burrito, azjatyckie przysmaki w bule – te i wiele innych dań i napojów zaserwują food trucki pod Kopcem Wyzowlenia.

  • 8 czerwca 2023 - 11 czerwca 2023

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka

To już 10 lat jesteśmy z Wami! A wy - jak widzimy po nadesłanych pracach - świetnie wykorzystujecie informacje zamieszczane na portalu! Odwiedzacie opisywane przez nas miejsca, czytacie książki, które recenzujemy, bierzecie udział w polecanych przez nas warsztatach. Dzięki Wam to, co robimy - ma sens! Niektóre nadesłane na konkurs urodzinowy prace nas rozbawiły, inne wzruszyły. Wyłoniliśmy 10 zwycięzców i 1 nagrodę pocieszenia.

10. urodziny Silesia Dzieci! Nagradzamy najwierniejszych czytelników!