Kalendarz wydarzeń

Kalendarz wydarzeń - poniedziałek 11 września 2023

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 3-8 lat i ich rodziców (fot. A. Staszczyk Katowice Miasto Ogrodów)
Patronat silesiadzieci.pl

Tany dla dziecka, taty i mamy - taneczne warsztaty rodzinne

Już 3 września rozpocznie się kolejna część cyklu warsztatów tanecznych wspierających integrację dzieci i rodziców. Polisensoryczne, taneczne ćwiczenia, nauka choreografii, relaksacja, ale przede wszystkim wspaniała, wspólna zabawa – to elementy przemawiające za tym, by wziąć udział w spotkaniach.

  • 3 września 2023 - 26 listopada 2023

Wystawa Body Worlds powraca na Śląsk!

Najliczniej odwiedzana i najbardziej kontrowersyjna wystawa świata po 6 latach powraca do Katowic w nowej odsłonie. Widzowie będą mieli możliwość poznania zmian zachodzących w ludzkim ciele od poczęcia, aż po jesień życia. Wystawa będzie dostępna tylko przez 3 miesiące.

  • 3 września 2023 - 3 grudnia 2023

Zobacz także

Body Worlds to wystawy, które budzą kontrowersje na całym świecie (fot. Ewelina Zielińska)

Słyszeliście już o budzącej kontrowersje na całym świecie wystawie Body Worlds Vital? Co zrobić, gdy dziecko widząc plakat prosi by na nią pójść? Czy oglądanie spreparowanych ludzkich zwłok to rozrywka dla każdego i czy naprawdę można się tam czegoś nauczyć? Postanowiliśmy to sprawdzić osobiście!

Body Worlds - kontrowersyjna wystawa oczami dziecka

To już 10 lat jesteśmy z Wami! A wy - jak widzimy po nadesłanych pracach - świetnie wykorzystujecie informacje zamieszczane na portalu! Odwiedzacie opisywane przez nas miejsca, czytacie książki, które recenzujemy, bierzecie udział w polecanych przez nas warsztatach. Dzięki Wam to, co robimy - ma sens! Niektóre nadesłane na konkurs urodzinowy prace nas rozbawiły, inne wzruszyły. Wyłoniliśmy 10 zwycięzców i 1 nagrodę pocieszenia.

10. urodziny Silesia Dzieci! Nagradzamy najwierniejszych czytelników!