Wygraj bilety do Funzeum

środa 6 kwietnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Funzeum
    fot. archiwum zdjęć FB Funzeum
Wizyta w Funzeum to podróż do kolorowej, bajkowej rzeczywistości, której źródłem są nowoczesne technologie oraz gra świateł i kolorów. Znajdziecie tu m.in. fluorescencyjny las, pokój nieskończoności czy kryształową komnatę. Mamy dla Was wejściówki do tego niezwykłego miejsca.

Funzeum to 4 tys. m kw atrakcji - ponad 50 multisensorycznych instalacji, podzielonych na dwie wystawy: Kolor i Światło. Ich zwiedzanie to niepowtarzalna i ekscytująca przygoda w magicznym świecie. Funzeum mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315).

Podwójne wejściówki do Funzeum (ważne do końca roku) zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie firmy zaprojektowały Funzeum?

Odpowiedzi należy przesyłać od godz. 14 we wtorek 5 kwietnia do godz. 12 we wtorku 12 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Funzeum".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Firmy, które zaprojektowały Funzeum to: Prezentmarzeń i park rozrywki Magiczne Ogrody.

Kategoria: Konkursy