Wygraj bilety do kina Helios

środa 13 kwietnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Coś dla fanów Biedronki i Czarnego Kota – nowa odsłona Filmowych Poranków w kinach Helios. Na dużym ekranie najmłodsi zobaczą przygody Marinette i Adrien, którzy zostali wybrani na super-bohaterów Paryża. Przed seansem dzieci wezmą udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

Tym razem w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot, cz. 1” . Bajkę będzie można zobaczyć 24 kwietnia o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Więcej o najbliższym Poranku Filmowym przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na Poranek Filmowy z Biedronką i Czarnym Kotem do kina Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie kraje są producentami serialu?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem) należy przesłać od godz. 11 w środę 13 kwietnia do godz. 10 w środę 20 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Biedronka".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Producentami serialu „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot"  jest Japonia, Francja i Korea Południowa.

Kategoria: Konkursy