Wygraj bilety do Parku Wodnego

poniedziałek 25 kwietnia 2022
  • fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
  • fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
  • fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. Park Wodny Tarnowskie Góry
Szybkie zjeżdżalnie, sztuczna morska fala, jacuzzi i wodny plac zabaw – to jedne z atrakcji, jakie znajdziecie w Parku Wodnym Tarnowskie Góry. Zagracie tu również w squasha lub spróbujecie swoich sił na ściance wspinaczkowej. W naszym konkursie możecie wygrać bilety do tego miejsca.

Park Wodny w Tarnowskich Górach (ul. Obwodnica 8) składa się z części wewnętrznej i zewnętrznej. W skład pierwszej wchodzą: brodziki dla dzieci, szybkie zjeżdżalnie z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, sztuczna morska fala, jacuzzi, solanka, basen sportowy, strefa saun i siłownia. Jest również część gastronomiczna. Na zewnątrz mieści się basen z masażami oraz wodny plac zabaw (otwarty od maja do połowy września). Obok, w budynku hali sportowej znajduje się m.in. ścianka wspinaczkowa oraz squash.

Podwójne, dwugodzinne wejściówki (basen+siłownia, ważne 6 miesięcy) do Parku Wodnego Tarnowskie Góry zdobędą osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki kształt ma zjeżdżalnia w brodziku dla dzieci w części wewnętrznej w Parku Wodnym Tarnowskie Góry?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 11.30 w poniedziałek 25 kwietnia do godz. 10 w piątek 29 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Park Wodny".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Zjeżdżalnia ma kształt słonia.

 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

fot. mat. Funzeum/Europa Centralna

Przed nami długi weekend majowy. Zerknijcie do naszego zestawienia niesamowitych miejsc, do których warto się wybrać z rodziną. Znajdziecie tu propozycje bliższych i dalszych wycieczek. Niektóre pobudzą wyobraźnię i zaangażują do wspólnej zabawy, inne dostarczą ekstremalnych wrażeń.

 

Majówka 2022. Gdzie się wybrać? Jak ją spędzić?