Wygraj bilety na spektakl Cyrku Partolini

środa 18 maja 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Cyrk Partolini
    fot. archiwum zdjęć FB Cyrk Partolini
To nie jest normalny cyrk, a spektakl kabaretowy dla dzieci w wykonaniu półfinalistów programu Mam Talent. Przedstawienie jest pełne humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów, kostiumów i interaktywnej zabawy. W naszym konkursie możecie wygrać bilety do Cyrku Partolini.

Cyrk Partolini to pełnowartościowa zabawa z mnóstwem śmiechu. Najmłodsi widzowie na scenie zobaczą m.in. wielką bakterię, szalonego kucharza, potężnego siłacza i taniec flamingów w stylu disco. Spektakl kabaretowy będzie można zobaczyć 1 czerwca o godz. 17 w Miejskim Domu Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej (ul. Niedurnego 69). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Rodzinną wejściówkę (2+2) na Cyrk Partolini w Rudzie Śląskiej zdobędzie osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W której edycji programu Mam Talent wystąpił Cyrk Partolini?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesyłać od godz. 12 w środę 18 maja do godz. 10 w środę 25 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Partolini".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Cyrk Partolini wystąpił w 13. edycji programu Mam Talent.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych pociech. To wyjątkowy dzień, który warto wcześniej zaplanować. Podpowiadamy, gdzie się wybrać, z jakich atrakcji skorzystać, a także - co kupić na prezent. Zobaczcie.

Dzień Dziecka 2022. Co kupić? Jak go spędzić?