Wygraj bilety do kina na Dzień Dziecka

środa 25 maja 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Fantastyczny repertuar, atrakcje dla dzieci i konkursy z nagrodami – tak zapowiada się Dzień Dziecka w kinach Helios. Będzie można zobaczyć animacje „Dogtanian. Psi Muszkieterier”, „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys” oraz film familijny „Detektyw Bruno”. Mamy dla Was bilety.

28 i 29 maja oraz 1 czerwca kina Helios będą należały do dzieci. Z okazji Dnia Dziecka przygotowano specjalne pokazy dla młodych kinomanów w każdym wieku, atrakcje w holach kin, konkursy z nagrodami i mnóstwo dobrej zabawy. To wszystko znajdziecie m.in. w kinie Helios Dąbrowa Górnicza (ul. Jana III Sobieskiego 6). Więcej o Dniu Dziecka w kinach Helios przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójna wejściówka na wybrany seans z konkursami 1 czerwca („Dogtanian. Psi Muszkieterier”, „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys” lub „Detektyw Bruno”) w kinie Helios Dąbrowa Górnicza trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest reżyserem filmu „Dogtanian. Psi Muszkieterier”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz tytułem filmu, na który chcecie wybierać się 1 czerwca) należy przesłać od godz. 11.30 w środę 25 maja do godz. 10 w poniedziałek 30 maja na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dzień Dziecka Helios Dąbrowa".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Reżyserem filmu „Dogtanian. Psi Muszkieterier” jest Toni Garcia.

Kategoria: Konkursy