Wygraj książkę „Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot”

wtorek 14 czerwca 2022
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
Mamy dla Was najnowsze przygody Jeża Nikosia. Dołączcie do jego drużyny i dowiedzcie się czym jest 17 celów zrównoważonego rozwoju. W tej przygodzie znajdziecie wyjątkowo dużo aktywności i zadań, które są świetną formą nauki przez zabawę.

„Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot” to wydanie specjalne przygód małego Jeża, Kasi i kota Kitku. Katarzyna Majzel-Pośpiech stworzyła tę książeczkę, by przybliżyć dzieciom i rodzicom ideę 17 celów zrównoważonego rozwoju, które omawiane będą na Światowym Forum Miejskim. Recenzję książki znajdziecie tutaj.

Książeczkę „Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot" otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i piętnasty

Pytanie: W jakim mieście odbędzie się Światowe Forum Miejskie?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 we wtorek 14 czerwca do godz. 15 w poniedziałek 20 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Jeż Nikoś”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Światowe Forum Miejskie odbywa się w Katowicach.

Kategoria: Konkursy