Wygraj książkę „Ostatnie dzieciaki na Ziemi”

wtorek 28 czerwca 2022
Książka jest pełna potworów, zombiaków, scen walki, ale przede wszystkim to solidna dawka dobrego humoru, co zostało docenione przez twórców platformy Netflix. „Ostatnie dzieciaki na Ziemi” będą idealną lekturą na wakacje. Egzemplarz tej książki możecie wygrać w naszym konkursie.

Jeśli chcecie dać dzieciom chwilę wytchnienia, to „Ostatnie dzieciaki na Ziemi” będą idealną wakacyjną lekturą. Dzięki wielu ilustracjom, humorystycznym opisom i komiksowym wstawkom do książki z przyjemnością zasiądą nawet mniej rozczytane dzieci. Całość jest lekka, zabawna i pełna wartkiej akcji. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

„Ostatnie dzieciaki na Ziemi” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dwudziesty.

Pytanie: Jak nazywa się główny bohater  serii „Ostatnie dzieciaki na Ziemi” ?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania) należy przesłać od godz. 14 we wtorek 28 czerwca do godz. 10 we wtorek 5 lipca  na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ostatnie dzieciaki".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Główny bohater serii „Ostatnie dzieciaki na Ziemi” nazywa się Jack Sullivan.

Kategoria: Konkursy