Wygraj bilety na Binga

czwartek 7 lipca 2022
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
W ramach weekendowych Poranków w Multikinie na dużym ekranie będziecie mogli zobaczyć przygody Binga. Seans jest idealnie skrojony pod kilkulatka. Najmłodszym z pewnością spodoba się możliwość obejrzenia swojego ulubionego bohatera na dużym ekranie. Mamy dla Was bilety.

9 i 10 lipca podczas Poranków w Multikinie najmłodsi zobaczą 7 wybranych odcinków animowanej serii „Bing i opowieść o zwierzątkach”. Będą one opowiadać o ulubionych zierzętach sympatycznego króliczka. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Bing i opowieści o zwierzątkach” (lub inne wydarzenie filmowe) w dowolnym Multikinie w województwie śląskim trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),
- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,
- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dwudziesty

Pytanie: Jak nazywa się najlepsza przyjaciółka Binga?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12.30 w czwartek 7 lipca do godz. 10 w piątek 8 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bing Multikino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Przyjaciółka Binga nazywa się Sula.

Kategoria: Konkursy