Wygraj bilety do kina Helios

czwartek 7 lipca 2022
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Jak spędzić wakacyjny weekend w mieście? Możecie zabrać dzieciaki do kina. Historia uroczych zielonych stworków z pewnością Wam się spodoba. Seans z Oglikami w kinie Helios będzie połączony z konkursami dla najmłodszych. Mamy dla Was bilety do kina w Katowicach.

To wspaniała animacja o empatii, miłości i rodzinie, która pokazuje, że zawsze i wszędzie możemy być potrzebni. Film „Ogliki” będzie można obejrzeć 16 lub 17 lipca o godz. 11 w kinie Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Więcej o bajce przeczytacie w naszej zapowiedzi

Podwójne wejściówki na „Ogliki” do kina Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się wioska, w której rozgrywa się akcja „Oglików”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz.14.30  w czwartek 7 lipca do godz. 10 w czwartek 14 lipca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Ogliki".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Wioska, w której rozgrywa się akcja „Oglików” nazywa się Cuchniewo.

 

Kategoria: Konkursy