Wygraj „Moje pierwsze wyrazy”

wtorek 30 sierpnia 2022
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
To ćwiczenia, które w ciekawy sposób wspierają przedszkolaki w nabywaniu umiejętności pisania i czytania. Różnorodność zadań sprawia, że dziecko nie nudzi się. Dzięki temu uzupełnianie książeczki może być przyjemną formą spędzania czasu z rodzicem. Ćwiczenia możecie wygrać w naszym konkursie.

Ćwiczenia z elementami metody Montessori „Moje pierwsze wyrazy” są dla dzieci, które znają już kształt liter pisanych, potrafią czytać i pisać proste wyrazy. Więcej informacji o ćwiczeniach znajdziecie w naszej recenzji

„Moje pierwsze wyrazy” wygrają 3 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty i dwudziesty

Pytanie: Kto jest autorem ćwiczeń „Moje pierwsze wyrazy”?

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 we wtorek 30 sierpnia do godz. 10 w środę 7 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Autorką ćwiczeń "Moje pierwsze wyrazy" jest Bogumiła Zdrojewska.

Kategoria: Konkursy