Wygraj bilety na spektakl ze Świnką Peppą

piątek 9 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Różowa bohaterka zejdzie z ekranu, aby na żywo spotkać się z dziećmi. Razem z rodzinką Peppy najmłodsi będą świętować jej urodziny. Nie zabraknie piosenek, tańców i wspólnej zabawy. Mamy dla Was bilety na to magiczne przedstawienie.

Spektakl „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” będzie można zobaczyć 8 października o godz. 10, 13 lub 16 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie (ul. Inwalidów Wojennych 2).  Przedstawienie przeznaczone jest dla maluszków już od 2. roku życia. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na spektakl „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” o wartości 160 zł, trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię brat Świnki Peppy?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 15.30 w piątek 9 września do godz. 10 w piątek 16 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Peppa”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Brat Świnki Peppy ma na imię George.

Kategoria: Konkursy