Wygraj bilety na Festiwal Filmowy Kino Dzieci

wtorek 20 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To święto dla młodych fanów kina. Ideą, która przyświeca festiwalowi, jest udostępnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów, wyróżniających się walorami edukacyjnymi, artystycznymi oraz produkcyjnymi. Mamy dla Was rodzinne zaproszenia na to wydarzenie do Kina Światowid.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci w katowickim Kinie Światowid (ul. 3 Maja 7) odbędzie się w dniach od 24 września do 1 października. Wydarzenie skierowane jest do dzieci od 4. roku życia. Wśród propozycji filmowych każdy znajdzie coś dla siebie. Program festiwalowy i więcej informacji znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Rodzinną wejściówkę (2+2) na seans Festiwalu Kino Dzieci (tytuł i datę filmu prześlemy zwycięzcom) w Kinie Światowid w Katowicach otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail będzie wśród pierwszych 10, które trafią do naszej skrzynki (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Z jakie rejonu kinematografię przybliży w tym roku Festiwal Filmowy Kino Dzieci?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesyłać od godz.15 we wtorek 20 września do godz. 10 w piątek 23 września na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Kino Dzieci".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: W tym roku Festiwal Filmowy Kino Dzieci przybliży kinematografię z Niderlandów.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku