Wygraj bilety na Magic Circus Show

czwartek 15 września 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Artyści z wielu stron świata, powietrzni akrobaci i ewolucje kilkanaście metrów nad sceną, to tylko niektóre z atrakcji. Podczas wydarzenia zobaczycie też zachwycającą kobietę-gumę, pokaz hula hop, wspaniałych żonglerów, rolkarzy i śmiesznych klaunów. Mamy dla Was bilety o łącznej wartości 480 zł!

Magic Circus Show będzie można zobaczyć 6 października o godz. 17.30 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle’a 17). To stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko pełne magii, cyrkowych akrobacji i sztuczek.  Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na Magic Circus Show o wartości 120 zł, trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Wymień trzy przedmioty, które najczęściej używane są w żonglerce?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14.30 w piątek 23 września do godz. 10 w poniedziałek 3 października na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Magic Circus”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Większość żonglerów koncentruje się na trzech rodzajach przedmiotów: piłkach, maczugach i obręczach. 

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku