Wygraj książkę „Montessori w domu - 80 zabaw edukacyjnych”

czwartek 1 czerwca 2023
„Metoda Montessori w domu. 80 zabaw edukacyjnych dla dzieci od 3 do 7 lat” to porcja wskazówek dla rodziców. Znajdziecie tu wiele rozwijających aktywności, które można zorganizować wykorzystując przedmioty codziennego użytku. Mamy dla Was 3 egzemplarze tej książki.

To praktyczny poradnik od wydawnictwa RM. Dzięki niemu poznacie podstawowe założenia pedagogiki Marii Montessori, ale przede wszystkim znajdziecie wiele rozwijających aktywności. Wszystkie wykorzystują przedmioty codziennego użytku. Wśród nich opisy różnorodnych ćwiczeń i zajęć, które mimo swojej prostoty, potrafią zająć dzieci na długie godziny, a dodatkowo rozwijają ich umiejętności, m.in. koncentrację czy koordynację ruchową. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.  

Do wygrania są trzy egzemplarze tego poradnika. Otrzymają je osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Autorką metody na której oparte są zabawy z poradnika jest Maria Montessori. Kim była i skąd pochodziła?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 15 w czwartek 1 czerwca do godz. 15 w piątek 9 czerwca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Montessori 80”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Maria Montessori była lekarką, pochodziła z Włoch.

Kategoria: Konkursy