Wygraj bilety do kina Helios na Binga

czwartek 3 listopada 2022
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. prasowe
Bing to trzyletni króliczek, który chodzi do przedszkola i jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Teraz możecie zobaczyć ulubiony serial animowany w kinie Helios. Mamy dla Was bilety do kin w Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

6 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios m.in. w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), w Katowicach (ul. Kościuszki 229) w ramach Filmowych Poranków najmłodsi zobaczą 8 wybranych odcinków animowanej serii „Bing, cz. 3”. Seans poprzedzą konkursy i zabawy. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Bing, cz.3” do kina Helios Katowice lub Helios Dąbrowa Górnicza trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, dziesiąty i piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się zabawa dla dzieci, podczas której zbiera się pieczątki na specjalnej karcie w kinie Helios?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14  w czwartek 3 listopada do godz. 11 w piątek 4 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bing Katowice" lub „Bing Dąbrowa Górnicza” (w zależności od miasta, w którym chcecie obejrzeć film). Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Zabawa dla dzieci, podczas której zbiera się pieczątki na specjalnej karcie w kinie Helios to Łamigłówki HelioSówki.

Kategoria: Konkursy