Wygraj bilety na Cyrk na wodzie Waterland

piątek 4 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
To trzymające w napięciu widowisko dla dzieci i dorosłych. Akrobaci, fontanny, baseny, efekty świetlne i dźwiękowe przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Zobaczycie zachwycające triki, gwiazdy odbijające się w wodzie i zadziwiającą historię miłości. Mamy dla Was bilety na show Waterland o łącznej wartości 800 zł!

Cyrk na wodzie Waterland będzie można zobaczyć m.in. 8 listopada o godz. 17.30 w Parku Śląskim w Chorzowie (namiot cyrkowy znajdziecie przy Promenadzie Gen. Ziętka 4). To stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko pełne magii, akrobacji i nowoczesnej technologii.

Podwójne zaproszenie na Cyrk na wodzie Waterland o wartości 160 zł, trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Z jakiego miasta jest cyrkowy zespół Waterland?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 w piątek 4 listopada do godz. 11 w poniedziałek 7 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Waterland”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Cyrkowy zespół Waterland pochodzi z Charkowa na Ukrainie.

Kategoria: Konkursy