Wygraj bilety na „Elkę”

wtorek 15 listopada 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
    fot. archiwum zdjęć FB Park Śląski
Kolejka Linowa „Elka" to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Podczas przejażdżki zobaczycie Park Śląski z zupełnie innej perspektywy, a dla najmłodszych będzie to niezapomniana przygoda. Mamy dla Was bilety na bezpłatny przejazd w dwie strony, do wykorzystania do końca listopada.

Kolej linowa Elka to jedna z głównych atrakcji Parku Śląskiego. Jej trasa wiedzie od Stadionu Śląskiego, aż do Wesołego Miasteczka. Z lotu ptaka można podziwiać parkową przyrodę oraz parkowe obiekty. To ostatnia szansa, aby przejechać się kolejką jeszcze w tym roku. Z „Elki” będzie można korzystać do końca listopada, ponieważ czeka ją modernizacja – rozbudowa trasy. Kolejka zostanie wyłączona z użytkowania do wiosny 2023 r.

Podwójne bilety na przejazd w dwie strony Kolejką Linową „Elka” w Parku Śląskim, trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak będzie przebiegać nowy odcinek trasy „Elki? 

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 we wtorek 15 listopada do godz. 11 w piątek 18 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Elka”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Nowa trasa "Elki" prowadzić będzie od Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka do Planetarium Śląskiego.

Kategoria: Konkursy