Wygraj bilety na Mikołaj Show

piątek 18 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W powietrzu i na scenie, w blasku reflektorów przy największych świątecznych hitach, w towarzystwie elfów i z wykorzystaniem prawdziwej magii, w swoim wielkim show prosto z Laponii wystąpi sam Święty Mikołaj. Mamy dla Was bilety na to widowisko.

„Ho ho ho Mikołaj Show” będzie można zobaczyć 6 grudnia o godz. 17 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle’a 17). To stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko. Poznacie tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja i poczujecie magię świąt. Po przedstawieniu dzieci otrzymają wymarzone prezenty. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na „Ho ho ho Mikołaj Show” trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: W jakiej miejscowości mieszka obecnie Mikołaj?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w piątek 18 listopada do godz. 10 w piątek 25 listopada na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mikołaj”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Mikołaj mieszka w Laponii na kole podbiegunowym, niedaleko miasteczka Rovaniemi w Finlandii.

Kategoria: Konkursy