Wygraj bilety na Świąteczny Cyrk Mikołaja

poniedziałek 28 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Brak planów na mikołajki? Mamy dla Was niespodziankę. Widząc, jak dużą popularnością cieszył się konkurs, w którym do wygrania były bilety na „Ho ho ho Mikołaj Show” zorganizowaliśmy dla Was kolejne zaproszenia. Możecie je wygrać w naszym konkursie.

Świąteczny Cyrk Mikołaja będzie można zobaczyć 6 grudnia o godz. 17 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu (ul. Gen. de Gaulle’a 17). To stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko. Poznacie tajemnice fabryki prezentów, poczty Mikołaja i poczujecie magię świąt. Po przedstawieniu dzieci otrzymają wymarzone prezenty (przekazane wcześniej przez rodziców). Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na „Ho ho ho Mikołaj Show” trafi do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Skąd pochodzi Święty Mikołaj, który był biskupem?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w poniedziałek 28 listopada do godz. 10 w piątek 2 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Cyrk Mikołaja”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Mikołaj, który był biskupem, pochodził z Miry.

Kategoria: Konkursy