Wygraj bilety na mikołajki do kina Helios

wtorek 29 listopada 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W ramach wydarzenia „Mikołajki jak z bajki” w kinach Helios przygotowano dla najmłodszych widzów specjalne seanse. Na dzieci czekają m.in. konkursy z nagrodami. Mamy dla Was zaproszenie do kina w Dąbrowie Górniczej.

„Mikołajki jak z bajki” odbędą się 3, 4 i 6 grudnia w kinach Helios m.in. w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6). Na dużym ekranie będzie można zobaczyć: „Wielki zielony krokodyl domowy”, „Dziwny świat”, „Kierunek: Księżyc”, „Uwolnić Poly”. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójna wejściówka na wybrany seans z konkursami w ramach „Mikołajki jak z bajki” do kina Helios Dąbrowa Górnicza trafi do osoby, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: piętnasty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak ma na imię krokodyl, bohater filmu „Wielki zielony krokodyl domowy”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 we wtorek 29 listopada do godz. 9 w piątek 2 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mikołajki Helios". Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy (otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Krodyl, bohater filmu „Wielki zielony krokodyl domowy”, ma na imię Lyle. 

Kategoria: Konkursy