Wygraj bilety na „Mikołajki jak z bajki”

czwartek 1 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Gdzie można zabrać dzieci z okazji mikołajek? Wyjście do kina z pewnością im się spodoba. W kinach Helios przygotowano dodatkowe atrakcje. Na najmłodszych kinomanów czekają m.in. konkursy z nagrodami. Mamy dla Was zaproszenia do kina w Katowicach.

„Mikołajki jak z bajki” odbędą się 3, 4 i 6 grudnia w kinach Helios m.in. w Katowicach (ul. Kościuszki 229). Na dużym ekranie będzie można zobaczyć: „Wielki zielony krokodyl domowy”, „Dziwny świat”, „Kierunek: Księżyc”, „Uwolnić Poly”. Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na wybrany seans z konkursami w ramach „Mikołajki jak z bajki” w dniach 3, 4 lub 6 grudnia do kina Helios Katowice trafią do osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Kto jest producentem „Dziwnego świata”?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14.30 w czwartek 1 grudnia do godz. 12 w piątek 2 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Mikołajki Helios Katowice". Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Producentem filmu "Dziwny świat" jest Walt Disney Animation Studios.

Kategoria: Konkursy