Wygraj książkę „Śmieci. Najbardziej uciążliwy problem na świecie!”

wtorek 13 grudnia 2022
  • fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
    fot. Ewelina Zielińska/SilesiaDzieci.pl
Warto wiedzieć skąd się biorą, co dzieje się z nimi później i jak je ograniczać. Po tej lekturze poznacie wszelkie typy śmieci, ciekawostki, zagrożenie jakie stanowią. Wszystko to, w krótkich, prostych słowach i w towarzystwie kolorowych, przemyślanych ilustracji. Książkę możecie wygrać w naszym konkursie.

Nic dziwnego, że w badaniach opinii na pytanie o to, jak powstrzymać kryzys klimatyczny większość odpowiada: „segregowanie śmieci”. To temat powtarzany do znudzenia w kreskówkach, książeczkach, grach i na przedszkolnych zajęciach. W tej książce temat segregacji śmieci to tylko jedna z (niemal setki) stron. Więcej o książce przeczytacie w naszej recenzji.

Książkę „Śmieci. Najbardziej uciążliwy problem na świecie!” otrzyma osoba, która:

- jest zapisana do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe,

- jej mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jaki tytuł ma książka o tematyce ekologicznej, od wydawnictwa Babaryba, w której zwierzęta zawarły milczące porozumienie? Podpowiadamy - jej recenzję znajdziecie na naszej stronie.

Odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu) należy przesyłać od godz. 14 we wtorek 13 grudnia do godz. 10 we wtorek 20 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Śmieci”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcy! (Otrzymał od nas maila). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Książka o tematyce ekologicznej, od wydawnictwa Babaryba, w której zwierzęta zawarły milczące porozumienie, nosi tytuł "Strajk".

Kategoria: Konkursy