Wygraj lekcję jazdy na rolkach w 4Skater

wtorek 20 grudnia 2022
  • fot. archiwum zdjęć FB 4Skater
    fot. archiwum zdjęć FB 4Skater
4Skater to jedna z największych szkół rolkowych w Polsce i jedyna specjalizująca się w jeździe agresywnej na rolkach, działająca na terenie Śląska i Zagłębia. W naszym konkursie możecie wygrać wejściówki na ich zajęcia.

Pod czujnym okiem instruktorów dzieciaki będą mogły rozpocząć swoją przygodę z rolkami lub poprawić swoje umiejętności jazdy na rolkach. W 4Skater zajęcia prowadzi m.in. Tomasz „Jogurt” Kwiecień, który zdobył 4-krotonie tytuł mistrza jazdy ulicznej, wygrał liczne zawody rolkowe, a w 2013 r. pobił rekord Guinness'a w jeździe tyłem. Zajęcia odbywają się w wielu miastach województwa śląskiego m.in. w Katowicach Skate In Park (ul. Ceglana 67/Hala B), Siemianowicach Śląskich (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Niepodległości 47), Rudzie Śląskiej (Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Chryzantem 10), Mysłowicach (Szkoła Podstawowa nr 3, ul. 1000-lecia PP), Sosnowcu (Szkoła Podstawowa nr 33, ul. S. Starzyńskiego 41), Chorzowie (Szkoła Podstawowa nr 24, ul. 17 Sierpnia 1). Jak wyglądają zajęcia możecie zobaczyć w filmie poniżej.

Zaproszenie na lekcję nauki i doskonalenia jazdy na rolkach w 4Skater otrzymają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, piąty, dziesiąty, piętnasty, dwudziesty, dwudziesty piąty, trzydziesty

Pytanie: Jak nazywa się najłatwiejsza i najbezpieczniejsza sztuczka na rolkach?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 13 we wtorek 10 stycznia do godz. 11 w poniedziałek 16 grudnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „4Skater

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Najłatwiejsze sztuczki na rolkach to podskok i slalom (wystarczło podać jedną z tych sztuczek).

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji