Wygraj rodzinną wejściówkę do Dinoworld

piątek 30 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Zabierz rodzinę w ekscytującą podróż w czasie. W Dinoworld czeka na Was 20 gigantycznych dinozaurów, które poruszają się, mrugają, oddychają i ryczą. Dzieciaki będą mogły zostać paleontologami i wziąć udział w wykopaliskach. Do tego dobra zabawa m.in. na trampolinach i huśtawkach. Mamy dla Was bilety.

Dinoworld mieści się w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315). Wystawa to nie tylko wielkie prehistoryczne gady, ale również część naukowa i rozrywkowa. Na blisko 3700 mkw. każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Będzie można pojeździć na dinozaurze, poskakać na wielkim dmuchańcu, trampolinach, odwiedzić laboratorium małych dinozaurów lub muzeum paleontologiczne. Więcej informacji o parku rozrywki miejscu znajdziecie w naszym artykule.

Rodzinne bilety (2+2) do Dinoworld w Gliwicach wygrają osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty i trzydziesty.

Pytanie: Jak nazywa się król dinozaurów, którego można podziwiać na wystawie w Dinoworld?

Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 14 w piątek 30 grudnia do godz. 11 w piątek 6 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Dinoworld

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Król dinozaurów, którego można podziwiać na wystawie w Dinoworld, nazwya się Tyranozaur Rex.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji