Wygraj bilety na Poranek Filmowy w Multikinie

wtorek 17 stycznia 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Mamy dla Was podwójne wejściówki na to filmowe wydarzenie.

Poranki w Multikinie to pokazy bajek i filmów adresowane do najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach. W ramach seansu na dużym ekranie dzieciaki zobaczą m.in „Bajki z Polski”. Aktualny repertuar poranków znajdziecie na stronie Multikina.

Podwójna wejściówka na Poranek dla dzieci do dowolnego Multikina w województwie śląskim trafi do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty, dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie animacje (podaj tytuły) dla dzieci, których bohaterami są koty można zobaczyć podczas ferii zimowych w Multikinie?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesłać od godz. 11.30 we wtorek 17 stycznia do godz. 10 w poniedziałek 23 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Multikino".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Podczas ferii zimowych w Multikinie można zobaczyć następujące animacje, których bohaterami są koty: "Kot w butach .Ostatnie życzenie" oraz " Zadziwiający Kot Maurycy".

Kategoria: Konkursy