Wygraj bilety na seans z Lassem i Mają

środa 18 stycznia 2023
  • fot. mat. prasowe
    fot. mat. organizatora
Weekend z maratonem filmowym pełnym zagadek. Na dużym ekranie m.in.: „Rabuś z pociągu", „Pierwsza tajemnica", „Cienie nad Valleby", „Sekret rodziny von Broms" i przedpremierowo „Tajemnica Skorpiona". Mamy dla Was bilety do Kina Światowid.

W weekend 21-22 stycznia w Kinie Światowid w Katowicach (ul. 3 Maja 7) będzie można zobaczyć wszystkie części „Biura Detektywistycznego Lassego i Mai”. To idealna okazja do przypomnienia sobie zagadkowych spraw, które prowadzili młodzi detektywi tuż przed premierą najnowszej, wyczekiwanej części „Tajemnica Skorpiona”. Podczas projekcji Kino Światowid stworzy przyjazną, bezpieczną przestrzeń - na sali nie będzie całkowitej ciemności, ograniczone będą bodźce oraz nie będzie zwiastunów innych filmów, by nie rozpraszać uwagi młodych widzów. Dokładny program maratonu znajdziecie na stronie Kina.

Podwójną wejściówkę na seans w ramach weekendu detektywistycznego z Lassem i Mają (tytuł i datę filmu prześlemy zwycięzcom) w Kinie Światowid w Katowicach otrzyma 6 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail będzie wśród pierwszych 6, które trafią do naszej skrzynki (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Z jakiego kraju pochodzą młodzi detektywi: Lasse i Maja?

Odpowiedź (wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu) należy przesyłać od godz.15 w środę 18 stycznia do godz. 10 w piątek 20 stycznia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Światowid".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Lasse i Maja pochodzą ze Szwecji.

Kategoria: Konkursy