Wygraj bilety na koncert „Cudowna zimowa kraina”

piątek 3 lutego 2023
Interaktywny koncert dla rodzin z dziećmi z muzyką różnych stylów i epok. Będzie też czas na wspólne muzykowanie z najmłodszymi, śpiew i taniec, zabawy z rytmem i ruchem. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na to wydarzenie.

Najbliższy rodzinny poranek muzyczny odbędzie się 25 lutego o godz.11 w Starochorzowskim Domu Kultury. Nie zabraknie muzycznych niespodzianek i uroczych zimowych bajeczek. Po koncercie dzieci wraz z opiekunami będą miały okazję z bliska przyjrzeć się instrumentom. Więcej o koncercie przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na koncert „Cudowna zimowa kraina” w SDK trafią do 2 osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich maile trafią do naszej skrzynki jako: pierwszy i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Wymień dwa instrumenty, które będzie można usłyszeć podczas koncertu „Cudowna zimowa kraina”?

Na odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) czekamy od godz. 13 w piątek 3 lutego do godz. 10 w piątek 10 lutego na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Koncert".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach. 

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Podczas koncertu „Cudowna zimowa kraina” będzie można usłyszeć wiolonczelę i gitarę.

Kategoria: Konkursy