Wygraj bilety na Rodzinny Poranek Eksperymentalny

piątek 3 marca 2023
Warsztaty chemiczne dla dzieci to magiczne eksperymenty i spotkanie z nauką. Najmłodsi m.in. wyczarowują z wody sok i coca colę oraz nadmuchają balon bez pomocy ust. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na te zajęcia.

Warsztaty odbędą się 18 marca o godz. 11 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59) w Chorzowie. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, jak odczytać magiczne, niewidzialne pismo oraz czy instruktor może podpalić sobie rękę nie parząc się przy tym. Więcej przeczytacie w naszej zapowiedzi.

Podwójne zaproszenie na Rodzinny Poranek Eksperymentalny 18 marca w SDK trafi do dwóch osób, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako: dziesiąty i dwudziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jakie dwa podstawowe składniki potrzebne są do zrobienia eksperymentu „wulkan”?

Na odpowiedź (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) czekamy od godz. 12.30 w piątek 3 marca do godz. 10 w czwartek 16 marca na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Warsztaty chemiczne".

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Do zrobienia eksperymentu „wulkan” potrzebna jest soda oczyszczona i ocet.

Kategoria: Konkursy