Konkurs! Mamy dla Was bilety do cyrku Bambolino

środa 22 marca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
W tym cyrku zwierzęta są szczęśliwe. Dlaczego? Na scenie nie występują prawdziwe zwierzęta, a przebrani aktorzy. Niezwykle barwny pokaz rusza po raz pierwszy w trasę po Polsce. Mamy dla Was bilety.

Tylko w cyrku Bambolino widzowie zobaczą na scenie tańczące w baletkach hipopotamy, pojedynek nieustraszonych kangurów, pogromce pcheł i Człowieka-Rakietę. Nie zabraknie pokazów magii i zabawnych klaunów. Niezwykłe widowisko odbędzie się 15 kwietnia o godz.12 w Raciborskim Centrum Kultury (ul. Chopina 21). Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie w naszej zapowiedzi.

Podwójne wejściówki na „Bambolino” w Raciborzu otrzymają 4 osoby, które:

- są zapisane do naszego newslettera (można to zrobić tutaj),

- prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe,

- ich mail trafi do naszej skrzynki jako pierwszy, dziesiąty, dwudziesty, trzydziesty (maile wysyłane kilkakrotnie nie będą brane pod uwagę).

Pytanie: Jak nazywa się orangutan, gwiazda areny cyrku Bambolino?

Odpowiedzi (wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu) należy przesłać od godz. 12 w środę 22 marca do godz. 9 w środę 5 kwietnia na adres: konkurs@silesiadzieci.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Bambolino”.

Pamiętajcie o tym, by polubić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o wszystkich organizowanych przez nas konkursach.

Szczegółowy regulamin konkursu.

Konkurs rozstrzygnięty!

Gratulujemy zwycięzcom (otrzymali od nas maile). Pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych.

Odpowiedź: Orangutan, gwiazda areny cyrku Bambolino, nazywa się Gosha.

Kategoria: Konkursy

Zobacz także

Czasem na wspaniałą wycieczkę wystarczy weekend, a nawet jeden dzień (fot. foter.com)

Wakacje, jak je spędzić? W okolicy jest mnóstwo ciekawych miejsc, które możemy odwiedzić mając wolny weekend, a nawet jeden dzień. Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Część z nich to miejsca pełne emocjonujących atrakcji, inne pozwolą odpocząć od miejskiego zgiełku. Oto nasz przegląd:

TOP 10 największych atrakcji w twojej okolicy